butikbebecik,HH MEDYA GAYRİMENKUL’ün kuruluşudur. 15 yıldır toptan ve perakende sektöründe olan butikbebecik topluluğu, bu alandaki tecrübesini, butikbebecik markası ile Anne & Bebek sektörüne aktarmıştır. 2018 yılının Nisan ayında kurulan butikbebecik, bu kısa zamanda E-Ticaret sitesi ile Anne & Bebek ürünleri sektörüne adım atmıştır. 

Sürekli gelişmekte olan
butikbebecik, E Ticaret Sektöründede ilk adımı atmıştır. butikbebecik, annenin ve bebeğin doğum öncesinden başlayıp 2 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen bir e-ticaret sitesidir. butikbebecik, 0-2 yaş arası çocuklara uygun araç gereç, oyuncak, giyim, bakım, mobilya, beslenme ve güvenlik ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Dünya çapında 100’lerce markanın 1.000’lerce ürünü
butikbebecik’de satışa sunulmaktadır. Markalarla yapılan pazarlama aktiviteleri ile saatlik, günlük, haftalık ve yıllık kampanyalar yapılmaktadır. butikbebecik ,anlaşmalı bankalarla, müşterilerine ödemelerde büyük imkanlar sağlamaktadır.
Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerin bulunduğu mağazamız, satış sonrası süreçte de memnuniyete önem verir. Kusurlu ürünlerde değişim ya da iade imkânı sunan
butikbebecik, kargo ile ilgili herhangi bir sorunda hızlı çözümler üretir.

Yüzlerce ünlü markanın binlerce ürünü stoklarımızda mevcuttur. İnternet sitemizden yılın her günü 7/24 gönül rahatlığı ile sınırsız alışveriş yapabilirsiniz. ‘’Hızlı Kargo’’ hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. 125 TL üzeri yapılan alışverişlerden kargo ücreti almıyoruz. Ödemelerinizi kredi kartı, banka havalesi, eft ve BKM Express ile yapabilirsiniz.


butikbebecik bebek e-ticaret mağazamız, sahip olması gereken tüm kriterlerde faaliyet göstererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlar. Tüm personelimize satış-pazarlama, e-ticaret, iş güvenliği ve sektör hakkında kendilerini geliştirebilmeleri için sürekli eğitim verilmektedir.

 

Hedeflerimiz

butikbebecik’nin sevilmesini ve güvenilmesini sağlamak. 
• Bu sevgi ve güveni de çok uzun yıllar koruyabilmek. 
• E-Ticaret kanalında kendimizi sürekli yenilemek ve dünya trendlerine ayak uydurmak. 
• ‘Siz İsteyin Biz Tasarlayalım’’ parolası ile faaliyet göstermek.

 

 

"Küçüçük Beden Kocaman Mutluluk…"

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR